<كابینه‏ی احتمالی احمدی‏نژاد سه شنبه ۳۱ خرداد ۸۴

احمدی‎نژاد نام اعضای كابینه‏ی خود را منتشر كرد:

1) وزیر آموزش‏وپرورش: دكتر سردار الله‏كرم

2) وزیر فرهنگ و آموزش عالی: این وزارت‏خانه تعطیل و به جای آن وزارت دانشگاه بندگی اسلامی به مدیریت دكتر جاسبی تشكیل می‎شود.

3) وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی: بازجو دكتر سردار حسین شریعتمداری. ضمنا نام این وزارت‏خانه به وزارت ارشادهای خیلی اسلامی تغییر می‏یابد.

) وزیر نفت و اقتصاد و امور دارایی: به علت عدم وجود شائبه‏ی فساد مالی به سردار غیر دكتر حاجی‏بخشی.

5) وزیر ICT: سردار افتخاری قاضی مرتضوی

6) وزیر دادگستری: دكتر سردار محمود احمدی‏نژاد برای گستراندان داد تا حدی كه پاره نشود.

7) وزیر اطلاعات: روح مرحوم سردار سعید امامی

8) وزیر اطلاعات موازی: بقیه‏ی بروبچه‏ها

9) وزیر اطلاعات متنافر: بروبچه‏های بیت آقا

10) وزیر اطلاعات ره‏بری: خود سردار دكتر محمود احمدی‎نژاد برای این كه اخبار حتما به آقا برسد.

11) سرپرست سازمان محیط زیست: مسعود ده‏نمكی

12) سرپرست سازمان تربیت بدنی: این سازمان حذف و به جای آن سازمان تربیت روحی ایجاد می‎شود. رئیس هم نمی‎خواهد.

13) وزیر معادن و فلزات و پنجه بوكس: سعید عسكر

14) وزیر حمله (دفاع سابق): سردار آیت‏الله دكتر محسنی اژه‏ای

15) رئیس سازمان پرورش استعدادهای درخشان: آیت‏الله سردار دكتر مصباح یزدی (قس)

آرمین راد :: June 21, 2005 :: طنز


: نشانی دنبالک
http://www.fanusian.COM/cgi-bin/mt/mt-tb.cgi/74

: نظرات شما

خسته نباشید. ممکن است بدانم این مطلب را از کجا درج کرده اید جناب آرمین راد؟

نوشته شده توسط : Giliran در روز ۳۱ خرداد ۱۳۸۴، ۱۱:۵۹ بعدازظهر

متاسفم براتون که برای بالا بردن هیت حاضر به دستکاری بچه گانه مطالب دیگران می شوید.

نوشته شده توسط : amir در روز ۱ تیر ۱۳۸۴، ۰:۲۸ صبح

يا فريب بخور يا كتك

از همان ابتدا که رفسنجانی فعالیتهای برون مرزی اش را شروع کرده بود قول صد در صد داده بود که پیروز شود. و اکنون با همکاری همکارانش در اکتبر سورپرایز ،خرداد سورپرایز را تدارک دید. اختلا ف بین او و رهبر یک بازی بود. جلسه او و رهبر و خاتمی و کروبی دیروز نشان می دهد آنها در شرایط امروزبین الملل مغز خر نخورده اند که کارها را بدست یک بسیجی از مغز تهی که مدعی تشکیل حکومت جهانی است بدهند. آنها با بمب و ارعاب شروع کردند و عده ای را به صندوقها کشاندندو سپس اراء را دست کاری کردند و حالا در حال ایجاد هراس وسیع اجتماعی هستند تا یک" هاشمی 20 میلیونی" بسازند تا داد گاه می کونوس را در برابر 20 میلیون رای ایرانی ها بگذارند. می گویید نه! دیوانه بازی های این احمدی نژاد را نگاه کنید که شروع به حرف زدن از حکومت جهانی حزب الله و جدا کردن دانشجویان زن و مرد کرده. آیا او و رهبرش نمی دانند این حرفها باعث انزجار بیشتر مردم از آنها می شود و بوی دست و پنجه نرم کردن را با آمریکا می دهد. پس ملت به هراسید که اگر این شعبان بی مخ بسیجی بیاید دمار از روزگارتان درمی آید. ساده لوحان اصلاح طلب هم که تا به حال مردم را از عالیجناب سرخ پوش می هراساندند اکنون نام اورا در نمازهایشان صدامی زنند. ولی خودمانیم عجیت نمایشی اینها راه انداخته اند شیطان را درس میدهند.
سوال من از آنان که ادعای تشکیل ائتلاف ملی برای رای دادن به رفسنجانی می کنند تا مصلحت مابانه جلوی نظامیان را بگیرند.این است :
اگر شما می توانید چنین جو و ائتلافی را درست کنید پس از چه می هراسید که آنرا برای پر کردن خیابانها در اعتراض به اصل نظام یا حد اقل در اعتراض به چرایی بالا آمدن نظامی ها در اثر تقلب درست نمی کنید. چرا فراخوان نمی دهید که چون مردم لبنان مردم ایران نیز به بطور مدنی و صلح آمیز بپاخیزند. ؟
http://kavirzi.blogspot.com

نوشته شده توسط : كويرزي در روز ۱ تیر ۱۳۸۴، ۸:۱۷ صبح

رژيم چه نقشه ای دارد ؟

هاشمی رفسنجانی در تبليغات انتخاباتی خود سخن از رابطه با آمريکا می کند . دختران و پسران زيباروی جين پوش در کنار او می ايستند و برای او تبليغ می کنند . در روزنامه ها و رسانه های برون مرزی برای او تبليغ می شود . نويد آزادی زندانيان سياسی را می دهد . و خلاصه به قشر عظيم جوان و به جهانيان نويد اصلاح ساختار حکومت را می دهد.

از طرفی احمدی نژاد ، آن حزب الّلهی دو آتشه فضايی برای ايران آينده نويد می دهد که تن هر ايرانی را به لرزه می اندازد . او سخن از نهادينه کردن نقاب برای زنها می کند . از اصلاح ساختار فرهنگی جامعه سخن می راند . نقشه مسير ظهور امام زمان را ترسيم می کند. با اين تفاسير دو نتيجه می توان گرفت : 1. رژيم می خواهد مردم و به ويژه قشر جوان از ترس اينکه مبادا کشور به دست فردی مثل احمدی نژاد افتد با يک اتحاد همه جانبه (اتحاد بين طرفداران رفسنجانی و معين و مهر عليزاده و حتی طرفداران جنبش تحريم ) در دور دوم انتخابات شرکت کرده و رفسنجانی را به رياست جمهوری برگزينند .

که به اين ترتيب از يک سو رژيم به راحتی جنبش تحريم را خنثی می کند و از سوی ديگر رفسنجانی که از همان آغاز معلوم بود برنده اين نمايش است به کرسی رياست جمهوری تکيه می زند و رژيم با خيال راحت با يک تير دو نشان می زند . 2. از ابتدای شروع نمايش انتخابات بين خامنه اي و رفسنجانی در مورد کانديدا شدن او اختلاف بود و ديديم که در نهايت رفسنجانی برخلاف توصيه خامنه اي در اين نمايش شرکت کرد . لذا خامنه اي از ترس اينکه مبادا رفسنجانی به قدرت برسد و او را به حاشيه براند و همه مشکلات موجود را به خاطر وجود ولی فقيه نشان دهد و به اين ترتيب او را کاملاً خلع سلاح کند ، احمدی نژاد که يکی از معتقد ترين افراد به ولايت فقيه است را در مقابل رفسنجانی علم می کند.


و اما امروز وظيفه ما ايرانيان آزاده چيست ؟

من به عنوان يک ايرانی وطن پرست که همراه با میلیونها ايرانی ديگر بيست و هفتم خرداد را در منزل گذراندم معتقدم که همه اين بازيها فقط برای اين است که مردم از ترس احمدی نژاد در دور دوم شرکت کنند و رفسنجانی را برگزينند . که اين نادرسترين تصميم خواهد بود . چون باعث می شود جمهوری اسلامی به راحتی پيروزی بزرگ ما در تحريم گسترده انتخابات در 27 خرداد را به حاشيه براند و دو باره کسب مشروعيت کند به طوری که اين بار هيچ کس نمي تواند بگويد اين رژيم جايگاهی در ميان اکثريت مردم ندارد. جمهوری اسلامی می خواهد مردم از ترس مرگ به تب راضی شوند . اما اين تصور غلطی است که متأسفانه در چند روز اخير در ذهن بسياری از مردم به وجود آمده است . اما چرا بايد از اينکه کشور به دست احمدی نژاد بی افتاد بترسيم ؟ مگر امروز کشور دست افرادی غير از احمدی نژاد هاست ؟

مگر امروز در مجلس هر يک از نمايندگان يک احمدی نژاد نيست ؟ چرا ما ايرانی ها که به اين زيبايی نمايش انتخابات رژيم را تحريم کرديم به اين راحتی از او فريب بخوريم ؟ احمدی نژاد و همفکرانش در دوران رياست جمهوری رفسنجانی بود که بيشترين قتل ها را در داخل و خارج انجام دادند. وزارت خارجه و سفارتخانه های دولت رفسنجانی بودند که امکانات ترورها توسط احمدی نژاد و يارانش در خارج از ايران را فراهم می کردند . در زمان رفسنجانی بود که قتل های زنجيره اي به وقوع پيوست . در زمان رفسنجانی بود که بمب گذاری حرم امام رضا صورت گرفت . رفسنجانی بود که باعث طولانی شدن جنگ و کشته شدن بسياری از افراد بيگناه شد. رفسنجانی بود که بيشترين غارت ثروت های ايرانيان را انجام داد (و همچنان انجام میدهد) .

تمام سعی و تلاش حکومت بر اين است که پيروزی مردم در تحريم انتخابات را کمرنگ و محو کند . نمونه اين نقشه نيز همين داد و قال هايی است که آخوند کروبی ( فرزند خوانده خمينی ) راه انداخته است . تا به اين ترتيب ذهن مردم به جايی ديگر مشغول شود. وگرنه کروبی که در همه سخنرانی هايش مدح و ثنای خامنه اي و خمينی را انجام می دهد چطور شده است که به يک باره منتقد شده است ؟ آيا صرفاً به خاطر اينکه اين بار حق او را خورده اند ؟ خير. دليل اين است که اذهان مردم به جايی غير از تحريم دوباره انتخابات برده شود . وگرنه خود کروبی هم می داند که احمدی نژاد جای معين را گرفته است نه جای او را . به هر حال بزرگترين خيانت به آيندگان و بزرگترين ضربه به مبارزان در موقعيت کنونی اين است که فريب رژيم را بخوريم و از ترس احمدی نژاد در انتخابات شرکت کنيم و به هاشمی رأی مثبت بدهيم .

رأی مثبت به هاشمی يعنی رأی مثبت به :

غارت و کشتار ايرانيان و قتل روشنفکران. کاری نکنيم که فردا شرمنده شويم . خاتمی با آنهمه شعار نتوانست کاری صورت دهد چون خودش از بدنه نظام بود و معتقد به امام . رفسنجانی که ديگر کارنامه ننگين و واضحی دارد . پس وای بر ما اگر دوباره فريب بخوريم .

نوشته شده توسط : Ali در روز ۱ تیر ۱۳۸۴، ۹:۳۳ صبح

شعار تازه در بین خیلی از مردم که دهن به دهن در سطح شهر پخش شده : نه رهبر نه اکبر نه عنتر (احمدی نژاد) – این است شعار ملت.

نوشته شده توسط : Ali در روز ۱ تیر ۱۳۸۴، ۱۰:۰۱ صبح