<استفتائات اخير جمعه ۶ آذر ۸۳


بيت حضرت آيت الله دشمن شناس

« سوال: اخيراً عده اى از نمايندگان نسوان محترم مجلس، خواهان اعدام زنان خيابانى شده اند. تکليف شرعى چيست؟ »

« بسمه تعالى. بايد اولاً ثابت بکنند که آن زن خيابانى و ايضاً رشيده و صاحب کمالات است اين با حضور چهار شاهد عادل (‌ترجيحاً علما و طلاب شريف) انجام بشود. ثانياً حاکم شرع او را نصيحت بکند، مثل همان کارى که حاکم شرع بلاد نکاح انجام داد. [توضيح بيت: منظور حاج آقا شهرستان نکا است] ثالثاً اموال و دستمزد هاى او را به نفع بيوت مصادره بکنند. رابعاً آن گيس بريده قول بدهد که در خدمت اسلام و مسلمين باشد، آب توبه سرش بريزند و به قم بياورند که در خدمت به طلاب عزيز باشد، اگر اثر نداد او را کانديداى اصولگراى مجلس کنند ولو بلغ ما بلغ »

« سوال: اخيراً مشاهده شده است که آقاى خرازى وزير خارجه نظام مقدسمان در حال مطايبه با جک استرا در شرم الشيخ بوده است. ايشان براى اولين بار دندانهاى خودشان را به خنده نشان دادند. حکم حضرتعالى در اين مورد چيست؟ »

« بسمه تعالى. مومنين به اين پديده نادر شک کنند و نماز آيات بخوانند، على اى حال تبادل لطيفه با مامورين بلاد بريطانى و بيت مکرم پرنس فيليپ باى نحو کان مستحب است. »

« سوال: حکم شرعى رفتن به «کاخ سبز معاويه» در بهارستان چيست؟ »

« بسمه تعالى. جواب به حکم خود معاويه است. از صاحب آن خانه بپرسيد. »

« سوال: وبلاگ نويسى حاجيه خانم هاى فمينيست چه حکمى دارد؟ »

« بسمه تعالى. اگر مانع رسيدگى به امور حاج آقا باشد شرعاً حرام است. فمينيسم هم مانند کمونيسم رو به زوال است و صداى خورد شدن استخوانهاى آن شنيده مى شود انشاالله. البته اگر سهم امام را بدهند اشکال ندارد. »

« سوال: اگر مومنين در وبلاگ نويسى با مشقت مواجه شوند… »

« بسمه تعالى. ما خسته شديم از اين سوالات شما. هواى طهران هم سرد شده، ما مدتى تشريف مى‌بريم به دوبى المقدسه، بقيه سوالات را هم اين آقا مجتبى جواب بدهد، وکيل است از طرف ما، توفيرى هم ندارد. »

والسلام على عباد الله الصالحين

طهران، باغات الشميرانات المقدسات

چندم شوال هزار و چارصد و اندى

بيت حضرت آيت الله س.ع.دشمن شناس

شورای سردبیری فانوس :: November 26, 2004 :: طنز

نشانی دنبالک (Trackback) برای این مطلب:
http://www.fanusian.COM/cgi-bin/mt/mt-tb.cgi/430

نظرات شما: