<اخبار مسخره از نقاط مختلف جهان شنبه ۱۰ تیر ۸۵

نيروهای اسرائيلی دست کم هشت تن از اعضای کابينه حماس و بيش از بيست تن از نمايندگان پارلمان فلسطين را بازداشت کرده اند و ناصر شاعر، معاون نخست وزير فلسطينی ها نيز در بين آنهاست.
پرنده: اسرائیل اعضای کابینه و مجلس را بازداشت می‌کند، چون فلسطینی‌ها نمی‌فهمند به چه کسی باید رای بدهند، به چه کسی نباید رای بدهند.

يک دادگاه فدرال آمريکا حکم به مصادره اشيای باستانی ايران در دانشگاه شيکاگو داده است. بر اساس حکم، بازماندگان قربانيان يک بمبگذاری گروه حماس در اسرائيل می توانند گنجينه های باستانی ايران در موسسه شرق شناسی دانشگاه شيکاگو را به عنوان غرامت دريافت کنند.
پرنده: حالا چه کسی می‌تواند انکار کند که تنها چیزی که این وسط اهمیت ندارد ملت ایران است؟ این گنجینه‌ها که ملک پدر خامنه‌ای و احمدی‌نژاد نیستند! آیا تنها گناه ملت و دولت ایران – از دید آقایان- مخالفت دولت ایران با اسرائیل نیست؟ حقوق بشر سیخی چند؟

ديوان عالی آمريکا با محاکمه زندانيان در گوانتانامو مخالفت کرد
پرنده: دموکراسی از نوع بوش یعنی خارج از مرزهای ایالات متحده هیچ بشری زندگی نمی‌کند. بنابراین حقوق بشر هم معنا ندارد.

در پی افزايش قيمت کالاهای مصرفی، وزارت بازرگانی ايران از کاهش تعرفه برخی کالاهای وارداتی خبر داده که از ابتدای سال به دستور دولت و با هدف حمايت از توليد داخل افزايش يافته بود.افزايش تعرفه بيش از هزار قلم کالاهای وارداتی در سال جاری، شوک سنگينی به بازار وارد کرده و به نظر می رسد دولت برای مقابله با گرانی ناچار به تجديد نظر در تصميم قبلی خود شده است.
پرنده: تا به حال احمدی‌نژاد چند بار در تصمیمات خود مجبور به تجدید نظر نشده است؟ وقتی کسی زبانش جلوی عقل نداشته‌اش باشد و معنی کار کارشناسی را نفهمد یک‌سره مجبور است بگوید: غلط کردم. ببخشید.

وزير کار : كارگران با خويشتن‌داري حقوق 150 هزار تومان را تحمل كنند
پرنده: همان که گفتم. حقوق کارگران را افزایش دادند. وقتی هزاران کارگر اخراج شدند، برگشتند سر خانه‌ی اول. آقا عدالت اقتصادی با زور درست نمی شود. برنامه‌ریزی و کارشناسی می‌خواهد. چیزی که دولت احمدی‌نژاد با آن بیگانه است!

دعای بعدالتحریر: خدایا دنیا را از دست این ابله‌ها نجات بده!پرنده در قفس :: July 01, 2006 :: طنز

نشانی دنبالک (Trackback) برای این مطلب:
http://www.fanusian.COM/cgi-bin/mt/mt-tb.cgi/1473

مطالب دیگر در زمینه طنز


برای دیدن همه نوشته های فانوس در این زمینه آرشیو طنز را ببینید.

نظرات شما:

man mondam toye modat 70 salma be fkremon narisdeh do ta adam tarbyat konim betonan in katibehar bekhonan?

نوشته شده توسط : faridpouya در روز ۱۲ تیر ۱۳۸۵، ۱۱:۱۴ بعدازظهر